Dobré jídlo do bříška - na kuchyni od Smíška

Přeprava kuchyně a platba

 

Vaši kuchyni sami odborně v Německu prověříme a demontujeme, elektrospotřebiče odzkoušíme, v našem skladu v Karlových Varech poté vyčistíme a pečlivě zabalíme, aby se převozem nepoškodila. Poté ji dovezeme k Vám domů za cenu Kč 10/km (z Karlových Varů), přičemž platíte pouze cestu k Vám. Platbu vybíráme až po dodání. Za skládání kuchyně na místo určení účtujeme od Kč 1000 do Kč 2000,-- dle vzdálenosti, a to pouze v případě, že bude nutné vyslat závozníky. Pokud si zákazník zajistí skládání kuchyně vlastními silami (min. 2 lidé) a závoz tak bude moci zavézt pouze řidič, poplatek za složení linky samozřejmě neúčtujeme.

 

Cena dopravy pro ČR: 10 Kč/km (pouze cesta k Vám)

 

Cena dopravy pro SK: 0,40 Euro/km (pouze cesta k Vám)

          

 

Platíte v hotovosti při převzetí, pouze v případě, že kuchyni potřebujete na přechodnou dobu u nás uskladnit (např. v případě, že u Vás probíhá rekonstrukce apod.), vybíráme zálohu ve výši 50 procent z ceny, uskladnění je poté zdarma a linku Vám dovezeme ve vyhovujícím termínu dle dohody. Vámi objednanou kuchyni si můžete samozřejmě také vyzvednout sami v našem skladu v Karlových Varech.

 

Před dodáním kuchyně na Slovensko vybíráme zálohu převodem na náš účet, ideálně ve výši 50 procent z ceny kuchyně (po dohodě možno i jinak).

Jednotlivé díly Vaší kuchyně v našem skladu vyčistíme a zabalíme proti poškození, následně dovezeme k Vám domů.

Kontakt

kuchyně Smíšek

kuchynesmisek@gmail.com

technické dotazy:
jaromir.smisek@seznam.cz
tel. 775064150

Hornická 179, Olšová Vrata
Karlovy Vary
36001

+420 775064150
+420 704147042

IČ: 88727530

Vyhledávání

Vytvořeno službou Webnode E-shop