Nejčastější dotazy

Dá se kuchyně složit i do jiného tvaru?

Ano, každá kuchyně je rozložena na jednotlivé skříňky a tyto lze libovolně skládat i jinak, než byly v původní dispozici. 

Mohu koupit pouze část kuchyně?

Toto bohužel nelze, prodáváme pouze celé kuchyně a ne jejich části.

Pokud mi nevyhovují spotřebiče, dají se u Vás vyměnit?

Ano, toto zajišťujeme, např. varný set s plynovou varnou deskou na žádost vyměníme za set s elektrickou deskou. Popřípadě si také můžeme vybrané spotřebiče ponechat oproti slevě.

Lze použít původní pracovní desku?

V případě obyčejných dřevotřískových desek se předpokládá, že si zákazník pořídí desku novou. Pokud staví kuchyni do jiné dispozice, není stejně deska použitelná. Starou desku přivezeme spolu s kuchyní a zákazník sám zhodnotí její použitelnost v kuchyni či někde jinde.

U kamenných desek umíme tyto na přání řezat pro novou dispozici, zde je ale potřeba počítat s prořezy a deska musí být tedy větší, než potřebujete. Pokud se bude např. pouze deska zkracovat, nepředstavuje to žádný problém. 

Co je to kompozitová pracovní deska?

Kompozitová pracovní deska je vyrobena ze směsi nadrceného přírodního kamene a pryskyřice či akrylátu. Výsledkem je celistvý nenasákavý produkt, který není tak křehký, nicméně v odolnosti a trvanlivosti je srovnatelný s kamenem. Fyzikálními vlastnostmi kámen zpravidla ještě předčí. 

Mohu si objednat plánek, jak bude kuchyně vypadat u nás?

Ano, na přání Vám vytvoříme 3D grafický model Vámi vybrané kuchyně. Uděláte si tak obrázek, jak bude kuchyně u Vás vypadat. Model je zpoplatněn částkou Kč 350,--, která se v případě objednávky odečítá z ceny kuchyně.

Je možné si objednat nějaké úpravy?

Ano, skříňky umíme předem připravit pro Váš prostor. Z rohové skříňky můžeme udělat skříňku do linie, z rovné skříňky naopak vytvořit rohovou. Pro ideální využití Vašeho prostoru můžeme např. vyrobit novou policovou skříňku, apod. Vše podle individuální potřeby.

Smontujete dovezenou kuchyni?

Nikoliv. Můžeme ale předat kontakt na úzce spolupracujícího truhláře, jež je schopen k Vám dojet a kuchyni sestavit.